Dnipro Love Run 2023 - ВсіПробіги

Dnipro Love Run

Дніпро, легкоатлетичний манеж (вул. Набережна Перемоги, 10)
Кількість переглядів 1159


Дата: 19 лютого 2023 року, неділя
Організатор: Старт Дніпро


​​​​​​​Веб-сайт змагання

Учасники

  • У змаганнях беруть участь команди, що складаються з чотирьох осіб, серед яких максимум три - чоловіки.
  • Повністю чоловічі команди беруть участь поза конкурсом.
  • Можлива участь команд з трьох осіб, у такому разі один з учасників має пробігти два етапи, наявність у складі однієї жінки обов'язкова.
  • Принцип формування команд: команди, сформовані з представників одного спортивного клубу, беруть участь у неофіційному Відкритому Чемпіонаті міста (ЧМ) з естафетного бігу серед аматорських команд, кількість команд від одного клубу не обмежена; збірні команди (в разі, якщо всі члени команди не є представниками одного клубу) беруть участь у відкритому класі (ВідК); корпоративні команди беруть участь у заліку серед корпоративних команд (КК). Категорію ЧМ, ВідК чи КК необхідно вказувати при заявці. Важливо! Нагородження в категоріях за умови участі 4-х і більше команд, в іншому випадку заліки КК та ВідК об'єднуються.

Параметри

  • Перший етап (Ч): 1км
  • Другий етап (Ж): 2км
  • Третій етап (Ч): 3км
  • Четвертый етап (Ч): 4км

Формат змагань

Принцип естафети: спортсмени кожного з перших трьох етапів стартують загальним стартом, як у класичних змаганнях. Тобто буде три окремі забіги, для першого, другого та третього етапів. Час учасників однієї команди складатиметься за підсумками фінішу кожного із забігів. За результатами перших трьох етапів буде складено стартовий протокол на четвертий етап (забіг) з урахуванням накопиченого відставання-гандикапу від лідера, таким чином старт четвертого етапу буде роздільним.

Приклад на командах "Схід" та "Червона шапочка": у "Сходу" перший етап пробіг за 12 хвилин 5 сек, другий за 9 хвилин 30 сек і третій за 3 хвилини рівно. У "Червоної шапочки" перший етап пробіг за 15 хвилин, другий за 8 хвилин 10 сек і третій за 2 хвилини 50 сек. Разом, сума за трьома етапами у "Сходу" 24'35" а у "Червоної шапочки" 26' рівно, відставання 1 хвилина 25 сек. Якщо "Схід" буде лідером серед усіх команд, його старт на четвертому етапі буде першим, на нульовій секунді, а "Червона шапочка" стартує через 1'25”.

Розклад змагань (може змінюватися)

9:00 Передстартова реєстрація, видача номерів 9:45 Відкриття змагань 10:00 Старт першого етапу 10:15 Старт другого етапу 10:40 Старт третього етапу 11:10 Старт четвертого етапу гандикап 11:50 Нагородження. Закриття змагань.

Отримання стартових номерів відбувається 19.02.23 на місці старту з 12:00 до 12:45. Для отримання стартового номера обов'язково мати при собі роздрукований та заповнений лист-відмову від відповідальності!