Бігай, перемагай і відчувай життя на повну! 2023 - ВсіПробіги

Бігай, перемагай і відчувай життя на повну!

онлайн, будь-яке зручне місце
Кількість переглядів 667

#shumrun #онлайнзабіг #бегонлайн #бігонлайн #онлайнбег #біг #ukrainerunners #ukrainerun #runnersukraine #забіг #біжиморазом #бігякспосібжиття #бігтиразомДата: 15 вересня 2023 року, п'ятниця
Організатор: Shadow Run

Дистанції: 21 км, 10 км, 5 км, 3 км, 1 км, Вільна

Вартість реєстрації:

299 грн.


​​​​​​​Сторінка заходу в Instagram

​​​​​​​​​​​​​​

Дорогі друзі-бігуни, запрошуємо вас приєднатися до унікальної події. У вас є можливість взяти участь у забізі та обрати будь-яку медаль з тих, які були на попередніх забігах.

Медалі виготовлені із якісного чорного металу та мають розмір 7x7 сантиметрів. Ці чудові медалі отримають всі учасники забігу, тому не гайте часу, реєструйтеся, і не забудьте запросити своїх друзів!

З кожної реєстрації, 10% будуть спрямовані на підтримку ЗСУ 

РЕЄСТРАЦІЯ:

Реєстрація для участі в забігу доступна на цій сторінці з 15 вересня і залишиться відкритою до 15 жовтня (включно) 2023 року.

ДИСТАНЦІЯ:

Ви маєте вибір із кількох дистанцій: 1 км, 3 км, 5 км, 10 км, 21 км, або можливість обрати пакет "Вільна дистанція", що включає участь у забігу на самостійно обрану дистанцію та іменну медаль фінішера (Вартість: 500 грн).

Подолати обрану дистанцію можна буде з 15 вересня і до 15 жовтня 2023 року включно. Протягом цього періоду ви можете вибрати будь-який зручний день та час і подолати дистанцію, будь то на вулиці або на біговій доріжці.

19 жовтня формуємо списки учасників

Приблизно 25 жовтня (дата може змінитися) починаємо розсилку медалей

Реєстрація триває до 15 жовтня включно

Кожен фінішер обов'язково отримує медаль

СТАРТОВИЙ ВНЕСОК:

Вартість реєстрації на дистанції 1 км, 3 км, 5 км, 10 км та 21 км становить 299 грн.

Вартість реєстрації на пакет "Вільна дистанція" складає 500 грн. (У цей пакет включено: будь-яка дистанція та іменна медаль фінішера.)

Не бігайте під час тривоги. Піклуйтесь про свою безпеку та майбутнє України.