Всесвітній день дитячої легкої атлетики 2024 - ВсіПробіги

Всесвітній день дитячої легкої атлетики

Київ, парк «Тельбін»
Кількість переглядів 902

#KidsAthleticsDayДата: 11 травня 2024 року, субота
Час старту: 10:00
Організатор: ФЛАУ

Дистанції: сімейний забіг 2км

Вартість реєстрації:
безкоштовно


​​​​​​​

Забіг з бігу на 2 км та змагання з Дитячої легкої атлетики, в межах Всесвітнього дня дитячої легкої атлетики проводиться з метою:

  • Розвитку легкої атлетики на території України шляхом залучення населення до регулярних занять легкою атлетикою.
  • Підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.
  • Формування стійких мотивацій до занять фізичною культурою і спортом.
  • Популяризації легкої атлетики в Україні.

 

Допуск до участі у змаганнях здійснюється відповідно до Правил змагань з легкої атлетики.

У змаганнях по програмі Дитяча легка атлетика беруть участь учні загальноосвітніх шкіл, які заявлені від закладів загальної середньої освіти віком 9-11 років.

У забігу на 2 км в сімейних забігах беруть участь як мінімум один дорослий та дитина від 6 до 17 років.

Всі учасники змагань допускаються до участі в змаганні лише у разі відсутності протипоказань за станом здоров’я до фізичних навантажень і несуть особисту відповідальність за стан власного здоров’я під час участі у змаганні, що підтверджується відповідною письмовою згодою при отриманні стартового номеру учасника.

Характер заходу

Захід фестивальної форми без визначення переможців. Захід командно-особистий і проводяться відповідно до Правил змагань з легкої атлетики.

Програма проведення заходу

Захід буде проводитись в наступних видах програми:

  • Змагання по програмі Дитяча легка атлетика проводяться серед дітей віком 9-11 років;
  • 2 км Сімейний забіг складається мінімум з одного дорослого, віком від 18 до 80 років, та однієї дитини від 6 до 17 років;

Розклад змагань:

09:30 - видача стартових номерів
10:00 - Відкриття змагань
10:10 - Руханка
10:30 - Старт сімейного забігу на 2 км (відбуватиметься хвилями)

Безпека та підготовка місць проведення заходу

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», Правил Всесвітньої Атлетики, а також враховуючи Додаткові заходи безпеки для організації та проведення на території України чемпіонатів, Кубків та всеукраїнських змагань серед дорослих та найближчих до них вікових груп в умовах воєнного стану, розроблені Мінмолодьспортом.

Фінансування заходу

Змагання проводиться за рахунок коштів організаторів, коштами, які не заборонені чинним законодавством. Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників несуть організації, що відряджають учасників або самі ​​​​​​​