Трейл Синьогора 2024 - ВсіПробіги

Трейл Синьогора

Стара Гута, Івано-Франківська обл.
Кількість переглядів 629

#трейлсиньогора #твояпригода #синьогораДата: 28 вересня 2024 року, субота
Час старту: 04:00
Організатор: Твоя Пригода


​​​​​​​​​​Твоя Пригода в телеграм

​​​​​
​​​​​​​
​​​​​​​

1. Дата та місце

Змагання проходять 28 вересня 2024 року. Місце базування забігу — на території готелю "Синьогора" селище Стара Гута Івано-Франківська обл. На карті https://goo.gl/maps/N9kn1HL8KzkdswzBA

2. Умови проходження дистанцій

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. У межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладено по явних дорогах та стежках та промарковано мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. Більше інформації в описі кожної дистанції.

3. Порядок проходження траси

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладено по явних дорогах та стежках та промарковано мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Контроль проходження учасниками траси відбувається з допомогою електронної відмітки. На деяких КП, в якості підтвердження відвідання, учасник отримує дерев’яну фішечку, яку має донести на КП з електронною відміткою, або на фініш. Відсутність фішки з будь-якого КП є підставою для дискваліфікації. Бігун може продовжувати свій рух по дистанції, але його фінішний час не буде враховано в загальний рейтинг.
Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. Більше інформації згодом буде в описі кожної дистанції.

Порядок проходження траси: На фініші учасник повинен перетнути фінішний створ. У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів по мобільному телефону про своє місце перебування. В іншому випадку учасник втрачає право на залік результату.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:

  • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична і технічна допомога сторонніх осіб тощо).

  • невідвідування КП​​​​​​​

Під час забігу учасник зобов’язаний зафіксувати стартовий номер СПЕРЕДУ таким чином, щоб його було повністю видно.

Усі учасники на маршруті пов'язані правилами чесної гри. Забороняється втручатися в маркування маршруту, руйнувати природу чи смітити на дистанції. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.

Учасник, який вирішив зійти з дистанції через стан здоров’я чи інші причини, зобов’язаний одразу попередити про це організаторів. Сходження з дистанції має відбуватися, наскільки це можливо, на контрольних пунктах. Організатори, волонтери та залучені працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника у будь-який момент забігу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або порушення правил забігу.

​​​4. Розклад змагань

Четвер, 26 вересня 

19:00 — онлайн брифінг на сторінці Твоя Пригода в інстаграм

П'ятниця, 27 вересня

16:00 - 19:00  — реєстрація учасників дистанції 72 км в базовому таборі

19:00 -  21:00 — реєстрація учасників всіх дистанцій в базовому таборі

Субота, 28 вересня

04:00 — старт дистанції 72 км

08:00 -  12:00 — реєстрація учасників всіх дистанцій в базовому таборі

09:00 — хвилина мовчання та відкриття змагань

09:15 — старт дистанції 50 км

10:00 — старт дитячої дистанції 3 км

11:00 — старт дистанції 35 км

12:00 — старт дистанції 24 км

12:30 — старт дистанції 9 км

17:00 — нагородження 9 км та 24 км

Неділя, 29 жовтня

09:30 — нагородження 35 км, 50 км та 72 км

СТАРТ та ФІНІШ всіх дистанцій відбувається в одному місці

5. Обов'язкове спорядження

6. Інформація про дистанції

​​​​​​​

​​​​​​​

8. Підбивання підсумків та нагородження
Переможець змагань визначається за найменшим часом проходження всієї траси. Залік проводиться в наступних категоріях:

  • MO (Men Open) – чоловіки

  • WO (WomenOpen) – жінки

Протести з приводу результатів змагань приймаються суддівською колегією впродовж години з моменту попереднього оприлюднення результатів. Суддівська колегія розглядає протести й ознайомлює зацікавлені сторони з результатами його розгляду.

Організатори мають право коригувати умови проходження змагань, про що додатково повідомлятимуть учасників.

9. Як доїхати

  • ​​​​Автобус Івано-Франківськ - с. Стара Гута

  • Машиною - Базовий табір готель "Синьогора" с. Стара Гута