Running for those in berets 2023 - VsiProbihy

Running for those in berets

Kyiv, VDNG, Urban Park / Online
Views 1943


Date: 29 July 2023, Saturday
Time start: 09:00
Organizer: CF "Hurkit"

Distances: charity run 5 kilometres adults from 18 to 99y.o., charity run 1 kilometer adults from 5 to 99y.o., charity run 420 metres kids from 5 to 99y.o.

Price of registration:

500 UAH


​​​​​​​Facebook

Сайт

 

«Біжу за тих, хто в берцях» – це перший забіг від Благодійного фонду «Гуркіт». Це ваш спосіб допомогти Силам оборони – пробігти в тилу коротку дистанцію, задонативши на ЗСУ суму від 500 грн.

Люди в берцях – наші захисники та захисниці, парамедики та парамедикині, лікарі та лікарки, волонтери та волонтерки, це всі ті, хто власними зусиллями допомагає нам наближати перемогу.

29 липня 2023 року о 9:00 ми пробіжимо 5 км / 1 км / 420 метрів в Урбан-Парку на ВДНГ в Києві, або в будь-якому іншому місці онлайн. Обирайте комфортну відстань, беріть із собою песиків, котиків та єнотиків, і доєднуйтесь до благодійного забігу Гуркоту.

Також долучитися можна віддалено.

Ми збираємо на 2 пікапи для 24 бригади імені Короля Данила, які щодня виконують бойові задачі на лінії зіткнення, а потребу у цих пікапах пояснювати не треба.

Деталі стосовно забігу та реєстрація – на сайті https://hurkit.org/run 

Більше інформації про фонд:

Ми почали діяти як ініціативна група одразу ж в лютому 2022 року, а потім трансформували це вже в повноцінну інституцію, яка допомагає в першу чергу військовим, але також включається по цільовій допомозі цивільним. Ми передали Силам оборони вже більше 70 авто, купу дронів, приладів нічного бачення, оптики, генераторів тощо на загальну суму вже близько 20 мільйонів гривень. Разом з тим, постійно працюємо із громадами на Херсонщині та Миколаївщині, допомагаємо їм всім необхідним.

Ми постійно звітуємо перед нашими донорами в фейсбуці на своїх сторінках: https://www.facebook.com/hurkit.bf - фб Фонду https://www.facebook.com/samoylenko.vlad1 - Владислав Самойленко, Директор фонду

​​​​​​​